Inginer service, deservire, sisteme de încălzire, cazane

SC PostModern SRL №4970964, 1 ноября 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania POSTMODERN SRL cu unul din cei mai înalți coeficienți de creștere în domeniile - vînzării, proiectării, instalării și deservirii sistemelor de încălzire, ventilare, condiționare, Casa inteligentă, automatizare, electricitate, activează de peste 12 ani pe piața Republicii Moldova.

Dacă ai răbdare mare și poți găsi soluția problemei acolo unde rar cine o poate găsi, te invităm în Echipa Companiei Postmodern.

Responsabilități:
- Deservirea utilajului, sistemelor de încălzire, cazanelor;
- Organizarea lucrărilor de mentenanță, stabilirea materialelor necesare pentru efectuarea lucrărilor;
- Depistarea deficiențelor/defectelor existente;
- Lucru cu documentația tehnică;
- Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții companiei.

Calități:
- experiență în domeniul respectiv minim 2 ani;
- responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu;
- orientarea spre rezultat;
- dorința de a lucra într-un colectiv profesionist, capabil și stabil.

Oferim:
- Salariu motivant;
- Pachet social complet;
- Lucru într-o echipă tînără şi dinamică.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică indicînd poziţia la care aplică sau să sune la nr. de telefon.
Телефон:
+373 788 88 755, +373 22 840 888
Контактное лицо:
Elena
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть