Inginer-Proiectant / student

DLR Metal-Construct №14662261, 2 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Готовы трудоустроить беженцев
Dacă ești student sau un pasionat în proiectare te așteptăm în compania DLR Metal Construct SRL.
Responsabilități:

Elaborarea proiectelor tehnice și a documentației aferente;
Realizarea calculelor tehnice și dimensionarea elementelor proiectate;
Respectarea termenelor de livrare și a standardelor de calitate în proiectare;
Participarea la ședințele de proiectare și rezolvarea problemelor tehnice apărute pe parcursul execuției.

Cerințe:

Studii superioare în inginerie nefinisate/student;
Experiență nu este necesară;
Cunoștințe solide în utilizarea softurilor de proiectare (AutoCAD, SolidWorks, etc.);
Abilități excelente de comunicare și colaborare;
Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă;
Atenție la detalii și orientare spre rezultate.

Beneficii:

Pachet salarial motivant;
Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
Participarea la proiecte inovative și diverse.

Cum să aplici:
Dacă ești interesat, trimite CV-ul tău la adresa de e-mail resurseumane@dlr.md sau contactează-ne la numărul 078770412.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la dezvoltarea proiectelor de succes! E-mail: resurseumane@dlr.md
Telefon: 078770412
Телефон:
+373 787 70 412
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть