Inginer mecanic

Agexim Spedition №7056806, 24 сентября 2018
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Candidatul ideal
Cerinte :
- Studii superioare tehnice (Facultatea de Mecanica, autovehicule rutiere );
- Cunostinte de mecanica ( experienta intr-un service auto, multimarca sau reprezentanta);
- Cunostinte solide de operare PC ( pachet MS OFFICE, programe de gestiune flote, evidente reparatii);
- Permis de conducere cat. B obligatoriu (C, C+E) - constituie un avantaj;
- Experienta 1-3 ani in service de camioane;
- Abilitati de organizare/planificare;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Cunostinte de limba engleza ;
Descrierea jobului
Responsabilitati :

- Mentine legatura cu service-urile colaboratoare;
- Tine evidenta reparatiilor/ reviziilor efectuate pentru autovehiculele din parcul auto;
- Asigura suport si se implica in orice alta activitate legata de transport;
- Coordoneaza activitatea de reparatii a flotei de autocamioane si semiremorci.
Descrierea companiei
Companie cu sediul in Pitesti al carei obiect principal de activitate este transportul rutier de marfuri generale in trafic international.
Телефон:
+373 609 49 701
Контактное лицо:
Olga
Сайт:
agexim-spedition.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть