Inginer electrician operator

Policonstruct Ingineering SRL №2373966, 3 октября 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinţe şi abilităţi :
• Studii superioare în domeniu(se accepta şi nefinisate);
• Cunoştinţe de utilizare a PC (Autocad, MS Office);
• Responsabilitate, onestitate, corectitudine;
• Capacitate de planificare şi control a activităţilor îndeplinite, lucru în echipă;

Activităţi şi responsabilităţi:
• Elaborarea schemelor electrice compartiment: alimentarea cu energie electrică;
•Elaborarea documentaţiei tehnice de execuţie în conformitate cu standardele şi practicile actuale;

Se oferă:
• mediu de lucru profesionist, oportunitatea de dezvoltare a carierei
• pachet salarial atractiv
Condiţii de lucru:
Ziua întreagă/sau 4 ore, 5 zile pe săptămînă
Dacă consideraţi că corespundeţi tuturor cerinţelor enumerate, vă rugăm să ne expediaţi CV-ul cu fotografie pe adresa de email
Телефон:
+373 694 49 219, +373 22 224 999
Контактное лицо:
Valeriu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть