Încleietor Poliuretan Fabrica de Mobila

Tandem
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
TANDEM - Pasiune pentru calitate
Anunț de Angajare - Încletor Poliuretan
Locație: Chișinău, Moldova
Strada Petricani 15/1
Profilul Candidatului:

Experiență în domeniu.
Capacitatea de a îndeplini sarcinile fizice și operaționale ale postului.
Responsabilitate, seriozitate și rezistență la stres.

Responsabilități:

Realizarea operațiunilor de încleiere a poliuretanului pentru mobilă moale conform instrucțiunilor pentru fiecare model și a planului de lucru.
Respectarea instrucțiunilor de lucru și alinierea la standardele de calitate ale companiei.
Menținerea locului de muncă curat și ordonat.

Oferta:

Salariu net între 15 000 și 30 000 MDL net, variabil în funcție de tipul și volumul comenzilor efectuate.
Prima lună de instruire salariul este fix.
Angajare oficială.
Echipă tânără și prietenoasă.
Reduceri la produsele companiei.

Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul dvs. la adresa hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Încletor Poliuretan”. Pentru mai multe detalii, sunați la telefonul: 0 780 27 775.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul continuu al Grupului TANDEM! E-mail: hr@tandem.md
Telefon: 0 780 27 775
Web: www.tandem.md
Телефон:
+373 780 27 775
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть