Financial analyst

Taxaco SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
ATA CONSULT, corespondent a Mazars, este compania care activează pe piața serviciilor de consultanță, fiscalitate și audit.
Echipa noastră este formată din 35 profesioniști din diferite domenii.
Creștem profesional continuu, reînnoind permanent cunoștințele prin organizarea de seminare interne și participare la seminare externe în domeniile contabilității, auditului și fiscalității, consultarea cu specialiști externi și organele de resort. Portofoliul nostru de clienți include peste 150 de companii rezidente și internaționale, din diferite ramuri economice.
Echipa noastră este în căutarea unui nou membru, la postul de Assistant Auditor.
Acceptăm și absolvenții fără experiență de lucru.
CANDIDATUL IDEAL

Studii economice superioare
Persoana activă, responsabilă, orientată spre rezultat
Cunoașterea limbii române și ruse, engleza - mediu
Cunoștințe de PC, în special Excel și Word

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE

Participarea la prestarea serviciilor de audit în funcție de cerințele clientului și de activitatea specifică
Efectuarea a testelor de audit
Pregătirea documentelor legate de testele efectuate

OFERTA NOASTRĂ

Salariu motivant si stabil
Dezvoltare profesionala continua
Lucru intr-o echipa tînara și dinamica
Pachet social complet
Prânz plătit
ACCA, instruirile
Program de lucru: luni-vineri, 9:00-18:00
Oficiu – Zity Office

Așteptăm CV-urile voastre cu titlul Financial Analyst la adresa electronica: office@taxaco.biz
*Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu. E-mail: office@taxaco.biz
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть