Expert în Marketing HR (creare materiale video) 30000 brut

Profmet Grup SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 30000 MDL
График: Полный день
Căutăm un Expert în Marketing HR creativ și pasionat, capabil să dezvolte strategii inovatoare de formare și promovare a produselor prin conținut video captivant. Vei avea responsabilitatea de a crea și implementa materiale video educative și formative, gestionând o echipă de doi traineri (specializați în produse și tehnici de vânzare).
Responsabilități:

Crearea și dezvoltarea de materiale video pentru prezentarea produselor, formarea angajaților și educarea clienților.
Gestionarea și coordonarea unei echipe de doi traineri, asigurând livrarea eficientă a sesiunilor de training.
Dezvoltarea de campanii interne și externe de marketing pentru promovarea programelor de training și a produselor companiei.
Colaborarea cu departamentele de vânzări și marketing pentru crearea de materiale de training relevante și actualizate.
Monitorizarea și evaluarea eficacității programelor de training și ajustarea lor pe baza feedback-ului și rezultatelor obținute.
Identificarea celor mai bune practici în marketing și instruire pentru a îmbunătăți continuu calitatea programelor oferite.

Cerințe:

Experiență în crearea de conținut video și materiale multimedia pentru scopuri educative și de prezentare produse.
Expertiză în marketing HR, training sau educație, preferabil în domeniul vânzărilor sau marketingului.
Abilități de gestionare a echipelor și proiectelor.
Creativitate, excelente abilități de comunicare și prezentare.
Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
Fluență în română și rusă; cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

Ce oferim:

Oportunități de dezvoltare profesională într-o companie SMART.
Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.

Hai, să ne cunoaștem!
Trimite CV-ul tău la adresa de email: hr@profmet.md. E-mail: recrutare@profmet.md
078000075 / 079947888
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть