Economist

Întreprinderea de Stat ”Epediția Hidro-Geologică din Moldova”
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 12000 До 17500 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități de bază:

- Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare, inclusiv bugete și indicatori de performanță;
- Analiza și interpretarea datelor financiare pentru a susține procesul de luare a deciziilor în cadrul companiei;
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de planificare financiară;
Identificarea și implementarea oportunităților de eficientizare a costurilor;
- Colaborarea cu diverse departamente pentru a asigura coerența bugetelor și planurilor;
- Asigurarea conformității rapoartelor financiare cu standardele interne și externe;
- Colaborarea cu departamentele de producere pentru a sprijini creșterea și profitabilitatea intreprinderei;

Cerințe pentru candidatul potrivit:

- Studii superioare în Economie, Finanțe, Contabilitate sau domenii relevante;
- Experiență de minim 2 ani într-o funcție similară;
- Abilități avansate în utilizarea instrumentelor de calcul și software de gestionare financiară;
- Experiență în domeniul bugetării și planificării;
- Cunoștințe solide în analiza financiară și raportare;

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv;
- Oportunitate de dezvoltare profesională;
- Oficiu amplasat in centrul capitalei;
- Program de lucru:

Luni-Vineri, 09:00-18:00
Телефон:
+373 696 44 457
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть