Dezvoltator Back-End - Oracle

EuroCreditBank
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Beneficii:

Proiecte inovative și ambițioase;
Instruiri gratuite de formare și dezvoltare personală și profesională;
Echipă prietenoasă și un mediu de lucru profesionist.
Facilități sportive pentru promovarea unui stil de viață sănătos și activ;

Responsabilitati:

Cunoașterea limbajului procedural ORACLE, nivel: Middle, Senior
Cunoștințe specifice: PL\SQL, Oracle Forms
Cunoștințe generale de interconexiune cu Web Servicii
Capacitate de a gestiona autonom o sarcina de complexitate medie si înaltă

Ce vei face?

Veți scrie cod “clean”, ușor de întreținut și eficient folosind limbajul C# și tehnologii conexe.
Veți colabora cu echipe cross-funcționale pentru a proiecta arhitectura și dezvolta soluții software.
Veți revizui cod pentru a asigura calitatea codului și respectarea celor mai bune practici.
Veți diagnostica și rezolva defectele și problemele software eficient și în timp util.
Veți identifica și implementa optimizări de performanță pentru a îmbunătăți viteza și scalabilitatea soluției software.
Veți crea și menține documentația tehnică, inclusiv specificațiile de proiectare și manuale de utilizare.
Veți lucra îndeaproape cu managerii de produs, QA, testeri și alți participanți interesați de livrabil.
Veți fi mereu la curent cu tendințele din industrie și tehnologiile emergente pentru a vă asigura că softul nostru rămâne actual.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul Tehnologiilor Informaționale;
Cunoștințe în depănarea, dezvoltare și mentenanța produselor software;
Database design și arhitectura;
Planificarea și optimizarea interogărilor;
Experiență în design de tabele de date pentru un set de date mare.
Experiența de munca în domeniul Financiar-bancar - prezinta avantaj.

Funcția este localizată în: centrul orașului Chișinău.

Expediază CV-ul la adresa hr@ecb.md, indicând funcția pentru care candidezi.
Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate. În funcție de caz, CV-ul tău ar putea fi analizat și pentru alte poziții vacante din cadrul băncii.
Îți mulțumim pentru interes și te așteptăm cu drag în echipa BC„EuroCreditBank” SA! Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa:
hr@ecb.md
Tel.: 022500-103, 022500 - 203
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть