Devizier

№14679843, 4 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Принимаем и людей с инвалидностью
Responsabilități:

- Calcularea volumelor conform proiectului de construcție;
- Întocmirea devizelor pentru lucrări de construcții;
- Întocmirea proceselor verbale de execuția lucrărilor.

Cerințe pentru candidați:
- Studii: tehnice;
- Experiența de lucru constituie un avantaj, dar sunt acceptați și studenți;
- Abilitatea de a citi desene și documentație de proiect;
- Cunoaşterea calculatorului, a programei de calcul a devizelor;
-Aptitudenea de a lucra cu desenele tehnice;
- Cunoștințe în domeniul devizier;
- Punctualitate, responsabilitate.

Oferim:
- Pachet social;
- Salariu motivant și achitat la timp;
- Stagiere achitată;
- Posibilitatea de dezvoltare profesională;
- Ambianță plăcută de lucru, echipa tânără și creativă;
- Regim de muncă: de la 9:00-18:00.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email: cruducaro@mail.ru
Pentru informații suplimentare, vă rugăm să sunați la: 069969767
Телефон:
+373 607 99 773
Контактное лицо:
Anastasia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть