Designer | Arhitect de interior

People Partner №14751278, 24 октября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: 2 500 EUR
График: Полный день
Cerinte fața de candidat:

Experiența în modelare 3D si randari de calitate înalta;
Bune cunostinte in detalierea unui proiect de interior, planuri desfasurate, detalii de executie, schite mobilier la comanda;
Creativitate si competențe bune de comunicare in echipa;
Lucru eficient, uneori, în condiții de stress;
Necesar deținerea unei firme pentru generarea facturilor lunare in baza unui contract de colaborare;
Permis de conducere/masina este un bonus- faciliteaza deplasarile;
Soft 3ds max+corona, revit, photoshop, autocad, microsoft office, adobe illustrator.

Responsabilități:

Incadrarea task-urilor in deadline-uri stabilite;
Seriozitate si implicare in urmarirea de santier;
Coordonarea echipelor implicate in proiect;
Coordonarea pe specialitati electrice, sanitare, detalii speciale, piese de mobilier si decorațiuni executate pe comanda.

Se oferă:

Posibilitatea de a urma formare specializată atât în Moldova, cât și în străinătate;
Salariu corespunzător calificării și capacității de muncă, de la 2500 euro;
Program de lucru full-time, 8 ore pe zi;
Bonusuri pentru lucru in weekend.

Un designer de succes este empatic, comunicativ, atent la detalii, organizat, cu gindire critica si abilitati tehnice excelente, contribuind astfel la gasirea solutiilor functionale si estetice, și la satisfacția clienților.

Expediați CV-ul la office@peoplepartner.md, indicând funcția pentru care aplicați: Designer sau Arhitect de interior.
Pentru orice alte detalii, Vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon +373 6 000 2506. E-mail: office@peoplepartner.md
+373 6 000 2506
Связаться без CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть