Customer Experience Manager

Felicia - reteaua de farmacii
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Grupul de Companii Felicia își extinde echipa și caută un Manager Experiență Clienți dedicat, care să ajute la crearea și implementarea strategiilor pentru o experiență client excepțională. Dacă ești o persoană orientată spre client și ai o pasiune pentru îmbunătățirea serviciilor, această oportunitate este pentru tine!
Responsabilități:

Dezvoltarea și aplicarea principiilor de excelență în experiența clienților.
Gestionarea eficientă a comunicării interne și externe a companiei.
Optimizarea proceselor de comunicare cu clienții prin canale online și offline.
Monitorizarea și analiza feedback-ului clienților pentru identificarea punctelor forte și a aspectelor ce necesită îmbunătățire.

Cerințe:

Cunoașterea avansată a limbii engleze (participare la traininguri internaționale în limba engleză).
Studii superioare în domenii relevante.
Abilitatea de a pune clientul pe primul loc și de a îmbunătăți continuu experiența acestuia.

Beneficii:

Posibilități de avansare profesională într-un mediu modern și dinamic.
Un birou confortabil și prietenos.
Pachete de beneficii atractive (transport, alimentație, cadouri, premii).
Program de lucru: luni-vineri, 9:00 - 18:00, în sectorul Ciocana.

Cum aplici:
Dacă ești entuziast și pregătit pentru această provocare, trimite-ne CV-ul tău la adresa: hr@felicia.md. Pentru informații suplimentare, te rugăm să ne contactezi la: 060547447.
Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unei experiențe memorabile pentru clienții noștri! E-mail: hr@felicia.md
Telefon: 060547447
Телефон:
+373 605 47 447
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть