Controller financiar

«PfB Collection»
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania "PfB Legal Consulting", companie de colectare a datoriilor care activează pe piaţa Republicii Moldova din anul 2009, angajeaza personal:
Responsabilităţi:
- Participa la elaborarea bugetului companiei;
- Urmărește executarea acestuia și în măsura atribuțiilor de serviciu nu permite abateri;
- Întocmește corect și prezentă în termen rapoartele necesare;
- Efectuează analize și calcularea costurilor;
- Participă la discutarea proiectelor noi și posibilelor investitii;
- Participă la formarea planului de afaceri a companiei.
Cerinţe faţă de candidati:
- Studii superioare (economie/contabilitate și audit);
- Experiență de lucru în domeniul planificare, raportare și calcularea costurilor minim 2 ani (avantaj);
- Experiență în funcție de controller financiar (avantaj);
- Cunoștințe și abilități practice de bugetare, calculul costurilor și raportare;
- Cunoasterea MS-office si 1C la nivel utilizator avansat;
- Fluență în limba de stat si rusa, engleza va constitui un avantaj;
- Abilitati dezvoltate de comunicare și lucru în echipă;
- Responsabilitate, autoorganizare, capacitatea de autoinstruire și dezvoltare continua.
Noi oferim:
- Posibilitate de crestere pe plan personal si profesional;
- Lucru intr-un colectiv tînar și dinamic;
- Pachet social deplin;
- Program de lucru: luni-vineri de la 09.00 pînă la 18.00 (pauza de masă 1 oră);
- Salariul va fi stabilit conform rezultatelor interviului;
mun. Chișinău, str. Calea Ieșilor, 10 (ACVILA), et. 4
e-mail: hr@pfbc.md
telefon: 060 654 544
Контактное лицо:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть