Contabil(ă)

BLACKSEA-EMS SRL
Город: Страшены
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerinte:

- Studii superioare de specialitate (contabilitate, finanțe);
- Experienţa de lucru în funcție de Contabil de cel puţin 2 ani;
- Cunoștințe temeinice în ce privește legislația în vigoare în domeniul contabil;
- Cunoașterea contabilității computerizate (1C versiunea 8.3);
- Posedarea programelor MS Office (Word, Excel);
- Responsabilitate, inițiativă și flexibilitate;
Cunoasterea limbii engleze va fi un avantaj.

Responsabilități de serviciu:

- Organizarea și ținerea evidenţei contabile în cadrul companiei
- Efectuarea operaţiunilor de casă şi bancă
- Evidenta facturilor de procurare
- Perfectarea și prelucrarea documentelor primare
- Verificarea decontarilor cu contragentii
- Intocmirea deconturilor, ordinelor, foilor de parcurs
- Evidenta combustibilului

Beneficii

- Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop)
- Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
- Suport tehnic din partea unui supervizor
- Sisteme de lucru moderne.

Cunoasterea limbii engleza va constitui un avantaj.
Телефон:
+373 677 49 909, +373 695 20 775
Контактное лицо:
Victoria
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть