Contabil

AGBM
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Echipa noastră se mărește! Cautam o colega sau un coleg care:

- are studii în contabilitate;
- are experiența necesara în domeniu;
- este dispus sa se dezvolte continuu profesional;
- este organizat și atent la detalii;
- are cunoștințe privind softuri de contabilitate și MS Office;

Important: Limba de comunicare în cadrul companiei este română, iar cunoașterea acesteia fiind o condiție pentru candidați.

Descrierea jobului
Care sunt sarcinile tale?
- introducerea documentelor primare până la bilanț;
- verificarea facturilor emise/primite;
- menținerea documentelor în registre;
- întocmirea unor rapoarte pentru instituțiile relevante și depunerea acestora (fisc/statistica);

Ce iti oferim?

- salariu avantajos care va fi stabilit în funcție de nivelul de pregătire;
- pachetul social integral;
- mediu de lucru plăcut într-un birou aflat în centrul
capitalei;
- postul este disponibil pentru o perioada nedeterminata;
- posibilități de avansare;

Așteptam CV-urile Dstra la adresa de e-mail: hragbm@gmail.com

NOTA: Vor fi contactate doar persoanele care au fost selectate în baza CV-urilor remise la adresa companiei
Телефон:
+373 22 009 053
Контактное лицо:
Lucia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть