Contabil

FLORMINCOM SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania de construcții ,,FLORMINCOM'' angajează contabil șef. Dacă ești un specialist competent și responsabil, te invităm să fii parte a echipei noastre dinamice.
Cerințe față de candidat:
-Studii superioare de profil
-Experiență în domeniu
-Cunoașterea sistemului 1C
-Cunoașterea standartelor naționale de contabilitate și a legislației fiscale a Republicii Moldova
-Atenție, punctualitate, asiduitate
-Responsabilitate
-Capacitate de autoorganizare și disciplină
Responsabilități:
-Evidența documentelor primare
-Evidența intrărilor valorilor materiale
-Recepționarea și verificarea documentelor contabile
-Evidența foilor de parcurs, casarea materialelor
-alte sarcini specifice funcției
Condiții:
-Program de lucru: luni-vineri (09.00-17.00), zile de odihnă-sîmbătă și duminică
-Salariu motivant, apreciat în urma convorbirii
-Echipă profesionistă
-Conexiune corporativă mobilă
-Posibilitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști și o companie în plină ascensiune
Candidații interesați sunt invitați să transmită CV-ul la adresa electronică flormincom.hr@gmail.com
Телефон:
+373 799 70 000
Контактное лицо:
Adriana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть