Contabil

privata
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania solicita specialist pentru postul vacant contabil.

Cerinte:
- Studii superioare de profil,
- Utilizator de PC (1.C, Microsoft Office, Excel, Word)
- Experienţă în domeniu minimum 3 ani.
-Experiență de utilizare a programului de evidență contabilă 1C 8.3;
- Persoană dinamică, energică, responsabila.

Responsabilități:
Înregistrarea facturilor fiscale si facturilor primite de la furnizori
Întocmirea şi verificarea registrului de procurări
întocmirea şi verificarea registrului de livrări
Evidența circulatiei mijloacelor banesti
Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice

Noi oferim:
- Salariu competitiv (de la 6500 lei cu perpesctiva de majorare in dependenta de calificare si profesionalism);
- Conditii moderne de lucru.

Asteptăm CV-ul la adresa de e-mail: contabilagm@gmail.com
Телефон:
+373 600 13 777, +373 22 490 814
Контактное лицо:
Lilia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть