Contabil

C.A. „Klassika Asigurări” S.A.
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:
- Studii superioare în domeniul economic (contabilitate, economie, finanțe);
- Experienţă de muncă în specialitate - minim un an (experiență în poziție similară contituie un avantaj);
- Evidența contabilă primară pînă la elaborarea și prezentarea rapoartelor;
- Сunoștințe a SNC, inclusiv SNC noi, legislației fiscale;
- Dorinţă şi abilitate de a lucra în echipă;
- Bune abilități de comunicare verbală/scrisă;
- Organizarea internă a lucrului;
- Atenție la detalii;
- Cunoașterea bună a limbilor română, rusă;
- Utilizator al PC inclusiv 1C (v8.2) și MS Office.

Responsabilităţi:
- Întroducerea informaţiei primare în sistemele de evidenţă ale companiei (achitările clienților, partenerilor);
- Înregistrarea și evidența facturilor emise de parteneri și facturile emise de companie;
- Verificarea documentelor înaintate pentru plata împrumuturilor, plata către furnizori;
- Verificarea şi arhivarea documentelor contabile (pe suport de hîrtie și/sau electronice);
- Corespondența financiară cu debitorii companiei;
- Înregistrarea corectă și la timp a tranzacțiilor economice, respectarea perioadei de închidere a bilanțului contabil;
- Asigurarea îndeplinirii obiectivelor individuale stabilite precum și raportarea periodică către superior a rezultatelor atinse.
- Realizarea sarcinilor financiare delegate de către superiorul departamentului.
- Răspunde de eficienţa şi calitatea lucrărilor executate în cadrul serviciului, în termenii stabiliți prin regulemente interne, decizii interne sau prin alte acte normative;

Noi vă oferim:
- Loc de muncă în companie internatională, dezvoltare personală într-un mediu multicultural
- O echipă tânără și dinamică
- Pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală)
- Salariu atractiv

Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să primești de la lucru nu numai bani mari, dar și plăcere trimite CV-ul tău la adresa de email: office@klassikaasig.md
Телефон:
+373 22 261 033
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть