Contabil

ABC New Business Line SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
DEPARTAMENT FINANCIAR
Titlu Job: Contabil

Responsabilități:
- Asigură organizarea, controlul și gestionarea evidenței contabile și fiscale
- Evidența veniturilor și cheltuielilor
- Controlul creanțelor și datoriilor
- Evidența de înregistare a documentelor primare
- Operarea incasărilor și plăților
- Contabilizarea salarizării
- Elaborarea, pregătirea și prezentarea rapoartelor și dărilor de seamă în termen.
- Asigurarea corectitudinii reflectării operațiilor economice în conturi, calcularea impozitelor și taxelor
- Efectuarea inventarierei patrimoniului

Cerințe:
- Studii superioare economice
- Experiență de muncă în contabilitate, organizarea proceselor de evidență contabilă și gestiunea fluxului documentar
- Cunoștințe solide al sistemului de evidență contabilă 1C (versiunea 8)
- Cunoașterea SNC, legislației fiscale și legislației muncii al Republicii Moldova
- Acuratețe, responsabilitate, perseverență și capicitate de planificare și organizare a muncii.
- Punctualitate, disciplină și gîndire analitică.

Oferim:
-Regim de muncă de Luni-Vineri de la orele 09.00-18.00
-Locație a oficiului în centrul or. Chișinău
-Pachet social deplin

Persoanele interesate pot transmite CV la adresa corina.chiosea@outlook.com indicînd postul la care candidează.
Телефон:
+373 610 74 443
Контактное лицо:
Chiosea Corina
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть