Contabil

SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe față de candidați:
- studii economice superioare, obligatoriu contabilitate;
- experiența într-un post similar 2-5 ani;
- bune abilități de scriere și vorbire în limbile româna, rusa;
- cunoasterea actelor normative si a legislatiei in domeniu, obligatoriu SNC, Codul Fiscal, Codul Muncii;
- cunoștințe și abilități avansate de operare PC și de utilizare a tehnicii de birou.

Calități personale:
- bune capacități de organizare;
- disciplină şi capacități de învățare rapidă;
- atitudine binevoitoare şi rezistență la stres;
- abilitate de a lucra individual, orientare către rezultate;
- capacitate de muncă sporită;
- tinuta business si aspect placut.

Descrierea postului:
- prelucrarea si intocmirea documentatiei primare;
- pregatirea rapoartelor statistice si fiscale;
- intocmirea ordinilor de plata;
- evidenta cadrelor;
- lucrul cu debitorii/creditorii companiei;
- recepționarea și redirecționarea apelurilor, corespondenței;
- îndeplinirea sarcinilor suplimentare primite din partea administratiei.

Compania oferă:
- salariu motivant;
- program de lucru : de la 8.30 pînă la 17.30, de luni pînă vineri si simbata dupa grafic
- loc de muncă bine amenajat, situat in oficiul din centrul oraşului;
- pachet social integral.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie recentă la adresa electronica: protectlucru@gmail.com

CV-urile incomplete nu vor fi examinate.

Selectarea candidaților se va realiza în modul următor:
etapa 1 – concurs in baza CV-urilor;
etapa 2 – interviul;
etapa 3 – testare practica.
Телефон:
+373 797 29 420, +373 22 238 240
Контактное лицо:
Aurica
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть