Contabil

Steinel Electronic SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
- Studii superioare economice;
- Experiența de minim 3 ani
- Operare avansată PC, MS Office (SAP constituie avantaj)
- Limba Engleză nivel avansat (limba Germana constituie avantaj)
- Spirit organizatoric, angajament, capacitate de sinteză și analiză

Responsabilități:
 Se implică și acordă un suport permanent în activitatea finaciară a firmei

Remunerare:
- Pachetul standard de facilități, conform legislației RM;
- Prânz gratuit.

Persoanele interesate sunt rugate să depună CV-urile în limba română şi engleză/germană la info@steinel.md cu mențiune "CV Economist evidență contabilă și analiza activității economice
" în antet.

Vor fi contactați doar candidații selectați pentru convorbire.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть