Contabil sef

SADE – Compagnie Generale de Travaux D’Hydraulique SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania oferă:
- Angajare oficială și pachet social întreg
- Program de muncă: Lu-Vi, 08:30- 17:30 - Salariu net propus: 1000 EUR - Perioada de angajare: Pana pe 31/12/2021 - Compensarea cheltuielilor pentru telefonie mobilă
- Dezvoltare profesională (cursuri, traininguri)
- Oficiu: Centru - Domeniu de activitate Proiect: Construcție al rețelelor de apă si canalizare, stații de epurare.
Responsabilități:
- Asigură întocmirea corectă a documentelor justificative ale companiei în conformitate cu cerințele legale in vigoare
- Asigură inchiderea lunară a TVA, a conturilor de venituri si cheltuieli
- Întocmește declarațiile financiare
- Întocmeste balanțele de verificare lunare și raportările semestriale/anuale către managementul companiei și autoritățile fiscale
- Oferă informații de natură financiar-contabilă și pregateste diverse situații/raportări către departamentele din cadrul companiei și management
- Stabilește prioritatea executării sarcinilor pentru personalul din subordine - contabilitate
Cerințele companiei:
- Studii superioare economice
- Experienţă în funcţie de Contabil-Șef min. 3-5 ani
- Experiență în gestiunea echipei contabile
- Cunoașterea PC: 1C, Excel, Word
- Fluență în limba română și rusă, limba engleză constituie un avantaj.
Контактное лицо:
Ecaterina Palamaru
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть