Contabil-șef

”StarLab” S.R.L.
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
”StarLab” este o companie inovativă și în proces de dezvoltare, care dezvoltă produse IT pentru clienți autohtoni și internaționali.

Suplinim poziția vacantă de Contabil-Șef, care va fi responsabil de organizarea și evidența activității contabile în companie și adaptarea contabilității la modificările Legislației Republicii Moldova.

Care vor fi responsabilitățile?
- Organizarea si controlul activitatii contabile in companie
- Adaptarea activității contabile în conformitate cu modificările legislației
- Introducerea documentelor primare
- Calcularea și evidența salariului
- Evidenţa mijloacelor fixe, activelor nemateriale, evidenţa formularelor de strictă evidenţă, OMVSD
- Evidenţa creanţelor şi datoriilor
- Evidenţa consumurilor şi cheltuielilor întreprinderii
- Întocmirea și prezentarea rapoartelor fiscale și statistice
- Elaborarea rapoartelor manageriale
- Îmbunatatirea evidentei contabile in cadrul companiei

Ce vom aprecia?
- Cunoașterea Legislației în vigoare și a standardelor de raportare financiară
- Cunoștințe avansate și experiență în utilizarea programelor precum: MS Office (Excel), Universal Accounting, 1C
- Experiență de lucru cu sistemele ERP – va constitui un avantaj
- Experiență de lucru într-o poziție similară
- Cunoasterea actelor normative si a legislatiei in domeniul fiscal
- Cunoașterea legislației cu referire la parcul IT (va constitui un avantaj)

Ce oportunități veți avea?
- Oportunitatea de dezvoltare profesională și creștere în carieră;
- Acces la cursuri și instruiri în domeniu;
- Salariu motivant, oficial și achitat la timp.

Dacă ești pregătit/ă pentru un avînt în carieră, vrei să te simți și să fii auzit de management, să se aprecieze realizările și să crești împreună cu echipa și compania – nu ezita!
Trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: hr@starlab.md.
Телефон:
+373 607 41 125
Контактное лицо:
Victoria
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть