Contabil-sef

SRL MIRIAMS
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Angajam contabil cu experienta de munca in domeniul extragerii si prelucrarii resurselor minerale utile (nisip, prundis, etc)

Cerinte:
-Studii superioare in domeniu
-Vorbitoare de limba romana - nativ
-Experienta pe un post similar de munca minim 3 ani
-Cunoasterea avansata MS Office , 1C
-Responsabilitate, Acuratete
-Capacitate de analiza activiteata interprinderii si de a contabiliza rational

Responsabilitati
- Evidenta contabila conform legislate RM
- Primirea, verificarea si prelucrarea documentelor primare (foi de parcurs,documentele angajatilor, contracte,etc)
- Facturarea agentilor economici
- Interactiunea cu bancile si organizatiile creditare
- Evidenta si inventarierea stocurilor
- Alte obligatiuni apartenente procesului de munca.

Conditii de munca:
- Program de munca full time.
- Pachet social deplin
- Salariu de la 9 pina la 12000 lei in dependenta de aptitudini personale

* Posedarea unui autoturism care ar putea fi implicat in procesul de munca va constitui un avantaj.
Cv se va transmite la adresa de email: sergiu_minciuna@yahoo.com
Телефон:
+373 792 22 255
Контактное лицо:
Sergiu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть