Contabil operator

Bucuria Dulce SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:
- studii medii de specialitate/superioare;
- experiență într-un post similar;
- experiență în emiterea de facturi fiscale;
- bune cunoștințe de operare PC, cunoașterea programului 1C;
- efectuare a operațiunilor cu marfa (intrări, ieșiri, retur, inventariere) etc.;
- atenție, punctualitate, responsabilitate, spirit de echipă.

Responsabilități:
- întocmirea documentelor contabile (facturi etc.);
- verificarea corectitudinii întocmirii documentelor contabile;
- participare la inventarieri;
- gestionarea arhivei documentelor primare contabile, fiscale și nefiscale;
- întocmirea periodică a dărilor de seamă.

Calități personale:
- responsabilitate;
- capacitate de a munci;
- atenție;
- punctualitate;
- respectarea confidențialității;
- capacitatea de a îndeplini sarcinile propuse în termenii stabiliți.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social integral;
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni pînă vineri);
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- oportunități de dezvoltare profesională;
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть