Contabil junior

Dad Accountant SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Выберите график работы
Compania Dad Accountant prestează servicii de contabilitate, consultanță fiscală și financiară.
Dacă îți dorești să te dezvolți continuu în domeniul economico-financiar, alătură-te echipei noastre.
Dad Accountant știe cum să-și prețuiască angajații, fii unul din ei!

Oferim:
- Traininguri și seminare de specialitate;
- Oportunitatea de a însuși toate genurile de contabilitate;
- Perspective reale de creștere în funcție;
- Mediu de muncă plăcut;
- Condiții moderne și confortabile;
- Echipă tînără, pozitivă și ambițioasă.

Cerințe:
- Studii superioare economice (contabilitate);
- Experiență de muncă minim 2 ani;
- Cunoașterea legislației în domeniul contabilității;
- Abilități excelente de operare PC ( MS Office: Word, Excel, 1:C )
- Perseverență și atenție la detalii;
- Asumarea responsabilității;
- Interes pentru autodezvoltare continuă.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@dad.md
Vom fi bucuroși să colaborăm!
Контактное лицо:
Andrian
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть