Contabil cu experienta

hrcontabil
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
1. Cerințe:
- Studii superioare contabile
- Experiența cel puțin 2 ani
- Cunoașterea evidenţei şi procedurilor de întocmire a documentelor primare
- Cunoașterea regulilor contabile si legislatiei fiscale
- Cunoașterea Standardelor National de Contabilitate
- Cunoașterea prevederilor Codului Fiscal al Republicii Moldova
- Cunoștințe de operare calculator: MS Office (Excel, Word)
- Cunoașterea fluentă a limbilor romană si rusă
- Devotament si atitudine fata de companie - Utilizator avansat 1C8
- Persoana responsabila, ordonată, activă, punctuală, onestă, comunicabilă, cu spirit de echipă .

2.Responsabilități:
Înregistrarea facturilor fiscale si facturilor primite de la furnizori
Întocmirea şi verificarea registrului de procurări
Eliberarea facturilor fiscale cumpărătorilor; întocmirea şi verificarea registrului de livrări
Înregistrarea operațiilor economice privind circulația mărfurilor, materialelor și a serviciilor
Evidenţa decontărilor cu salariaţii
Evidența foi de parcurs
Evidența casa, banca, banc-client
Pregătirea documentelor primare pentru rapoarte fiscale şi statistice
Administrarea debitorilor şi creditorilor; verificarea decontărilor reciproce cu aceştia

3.Condiții:
Vi se va oferi: un salariu şi un mediu de lucru motivant, o echipă tânără, aprecierea muncii, dar şi dezvoltare personală!

Cei interesați sunt invitați sa aplice prin transmiterea unui CV la următoarea adresa de email: hrcontabil@mail.ru.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть