Cautam contabil sef cu experienta cel putin 8 ani

Central House SRL
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:
- Experienta – minim 8 ani, cunoasterea obligatorie a programului 1С versiunea 7
- Studii superioare de specialitate (contabilitate)
- Cunoasterea limbii Ruse-Romane
- Abilitati de lucru cu PC (Windows, Microsoft Office)

Responsabilitati:
- Lucrul cu 1С versiunea 7 (preluarea documentelor primare)
- Respectarea tuturor cerintelor in termenii stabiliti
- decontări reciproce cu clienții (urmărirea datoriei debitoare si a fluxului de numerar);
- pregătirea informațiilor spre prezentare directorului financiar.
- pregatirea rapoartelor zilnice, si lunare;
- atitudine responsabilă faţă de locul de muncă;

Beneficii:
- Oficiul amplasat in centrul Chisinaului
- Zi de munca deplina de la 9 pina la 18
- Pachet social
-Salariu bun(motivant) si achitat la timp
- Oportunitati de cariera intr-un mediu profesional
- Motivare permanenta pentru imbunatatirea performantei.

email:centralhouse01@gmail.com
tel:079000366,078144442
Телефон:
+373 781 44 442, +373 22 009 981, +373 780 00 366
Контактное лицо:
Alina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть