Asistent Gestiunea Stocurilor si a Marfurilor

VEO Worldwide Services
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Suntem în căutarea unei persoane organizate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, într-un proiect cu expunere internațională.
Dacă ești o persoană atentă la detalii, cu abilități excelente de organizare și dorești să lucrezi într-un mediu profesionist, te invităm să aplici pentru acest rol.

Calitățile și competențele necesare:

Cunoașterea limbii Franceze (nivel minim B2);
Cunoștințe solide de Microsoft Office, cu un accent prioritar pe Excel.
Experiență în utilizarea SAP va reprezenta un avantaj;
Spirit analitic și atenție la detalii: capacitatea de-a interpreta corect datele și de-a asigura corectitudinea informațiilor;
Abilități excelente de organizare: capacitatea de-a gestiona diferite sarcini și de-a menține ordinea în procesele de lucru.

Responsabilitățile tale vor include:

Extracția și monitorizarea săptămânală a stocurilor din programul SAP, inclusiv gestionarea eficientă a stocurilor și a mărfurilor destinate magazinelor;
Furnizarea asistenței telefonice, prin transmiterea informațiilor relevante despre stocuri către departamentele implicate, pentru a facilita aprovizionarea magazinelor;
Înregistrarea și analiza dosarelor de produs, prin colaborarea cu departamentele implicate și personalul din depozite, pentru a asigura acuratețea și actualizarea datelor;
Verificarea și gestionarea inventarului de produse, pentru a menține standardele de stocare.

Și pentru că apreciem implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

Tichete de masă;
Training inițial și asistență pe perioada de integrare;
Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
O zi liberă în luna în care îți sărbătorești ziua de naștere;
Oportunitatea de- a activa într-o companie internațională, cu sedii în 9 țări;
Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.

E-mail: lcotovici@veoworldwide.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть