Arhitect cu drept de semnatura

ARHITECTURES PROJECTS DEVELOPMENT8 SRL №14691493, 9 октября 2024
Город: За границей
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 25 000 До 30 000 MDL
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Suntem o societate ce activeaza in Bucuresti, Romania si suntem în căutarea unui arhitect dedicat pentru a se alătura echipei noastre.

Candidatul ideal ne dorim sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

- Experiență profesională de minimum 3 ani în domeniul arhitecturii
- Diplomă în Arhitectură (licență)
- Cunostinte limba romana
- Cunoștințe avansate în utilizarea software-urilor de proiectare (AutoCAD, Revit, SketchUp etc.) - orice soft pe langa autocad este un plus
- Capacitatea de a gestiona proiecte din faza de concepție până la execuție
- Abilități excelente de comunicare și colaborare
- Creativitate și atenție la detalii

Responsabilități:

- Elaborarea și prezentarea de concepte arhitecturale
- Colaborarea cu echipa de proiectare (pentru toate specialitatile - rezistenta si instalatii) pentru a obtine rezultatul dorit de beneficiar;
- Realizarea documentației tehnice și a planurilor de execuție;
- Participarea la întâlniri de proiect și coordonarea cu antreprenorii;
- Realizarea de antemasuratori aferente specialitatii arhitectura.

Oferim:

- Un mediu de lucru profesional și stimulativ
- Oportunități de dezvoltare profesională continuă
- Salariu competitiv și pachet de beneficii

in functie de particularitatile candidatului, putem oferi si cazare pe o perioada determinata in Bucuresti, Romania.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV-ul și portofoliul la office@architecture8.ro.

Așteptăm cu interes candidaturile dumneavoastră!
Телефон:
+40 767 868 424
Контактное лицо:
Mihai
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть