Antrenor sala de forță

Fitness One
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: По сменному графику
Responsabilități principale:

identificarea nevoilor clientului în vederea elaborării planului individual de antrenament;
efectuarea de antrenamente personale;
sprijinirea clienților în atingerea obiectivelor propuse;
efectuarea antrenamentelor și instruirilor de prezentare ce includ consultații în domeniul folosirii corecte a echipamentelor sportive, recomandări privind alimentația etc.;
promovarea serviciilor suplimentare acordate de club,
întocmirea documentației de evidență și a dărilor de seamă.

Cerințe:

cunoștințe în domeniul anatomiei, fiziologiei și teoriei educației fizice, psihologiei;
experiență în postul de instructor/antrenor în sala de forță;
sociabilitate, abilități de comunicare cu clienții;
dorință de a munci mult și a cîștiga bine.

Condiții de muncă și de remunerare:

program de lucru în ture;
salariu competitiv;
angajare oficială în cîmpul muncii;
pachet social;
posibilitatea de a frecventa gratuit antrenamentele în cadrul clubului de fitness;
oportunitatea de a deveni parte a unui colectiv tînăr și ambițios.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: s.banari.fitnessone@gmail.com.
Telefon: 068265996
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu. E-mail: s.banari.fitnessone@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть