Ajutor contabil

Avi Clima SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Principalele responsabilităţi:
Organizarea, controlul si gestionarea evidentei contabile si fiscale;
Corectitudinea evidentei de inregistrare a documentelor primare, salarizare, deplasari, taxe, etc.;
Controlul achitarilor catre furnizori si contractanti;
Controlul creantelor si a datoriilor;
Lucrul cu organele de control.
Cerinţe:
Studii superioare de specialitate;
Cunoasterea tuturor domeniilor de contabilitate;
Persoana atenta la detalii, rezistenta la stres, de inalta performanta, responsabila;
Cu capacitati inalte de analiza si argumentarea punctului sau de vedere.
Profilul candidatului:
Responsabilitate şi organizare eficientă a timpului
Rezistenţă la stres
Persoanele care doresc să devină parte a echipei Avi Clima sunt invitate să expedieze CV la adresa de e-mail: mironvalentina1@gmail.com, indicând postul solicitat.Este posibil si fara experienta sau experienta minima, obligatoriu studii in contabilitate si cunoasterea limbii engleze
Телефон:
+373 696 84 671
Контактное лицо:
Valentina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть