Agent Vânzări B2B

Blue Shark
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 20000 До 26000 MDL
График: Полный день
Responsabilități:

Identificarea noilor oportunități comerciale pe piață;
Prezentarea produselor lactate și produse frigorifice și a ofertelor comerciale către potențialii clienți;
Stabilirea noilor parteneriate și menținerea acestra long term;
Gestionarea portofoliului actualilor clienți;
Negocierea soluțiilor personalizate a termenilor și condițiilor de vânzare;
Încheierea și gestionarea contractelor;
Oferirea de suport și consultanță pe toată durata ciclului de vânzare;
Gestionare promptă și eficientă a reclamațiilor clienților;
Vizitarea constantă a punctelor comerciale ale clienților noștri;
Realizarea obiectivelor de vânzări și raportarea rezultatelor;
Asigurarea unei bune comunicări și colaborări cu departamentele interne pentru a satisface nevoile clienților.

Cerințe:

Experiență și cunoștințe practice a tot ceea ce înseamnă vânzări B2B (preferabil în industria alimentară);
Competențe forte de comunicare și de relaționare;
Abiliăți lingvistice și capacitatea de exprimare coerentă Ro, Ru;
Persuasiune și abilități de negociere;
Autonomie și capacitatea de a lua decizii;
Inițiativă și proactivitate;
Capacitatea de organizare, timemanagent și focusare pe rezultate;
Responsabilitate și perseverență în muncă;
Abilitate de învățare continuă;
EQ, empatie și ascultare activă;
Abilități digitale: de operare PC și de utilizare CRM;
Permis de conducere cat. B și disponibilitate pentru deplasări în teren.

Cu noi câștigi:

Remunerare pe măsură (care include partea fixă+bonusuri de performanță);
O Echipă deschisă și absolut pasionată de misiunea companiei;
O Cultură Corporativă Ecologică bazată pe reciprocitate și comunicare eficientă;
Dezvoltare profesională (Carier-track) într-o companie prosperă;
Încurajare și susținere din partea administrației în procesul tău de instruire continuă;
Program de muncă Luni-Vineri 08:00- 18:00;
Posibilitatea de a-ți organiza și planifica ziua;
Automobil de serviciu (marca Volkswagen).

Expediază-ne CV-ul tău actualizat aici: hr@oceanfish.md cu menționarea poziției dorite în linia de subiect.
+ (373) 60115968, Cristina
Telefon: 060 11 59 68
E-mail: hr@oceanfish.md
Телефон:
+373 601 15 968
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть