Agent Sales B2B (fără experiență)

Green Works
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: 1000 EUR
График: Гибкий график
Готовы трудоустроить беженцев
Greenwork_md este o agenție de digital marketing. Misiunea noastră se bazează pe principiile unui marketing eficient. Invităm în echipa noastră un reprezentant de vânzări care va deveni chipul companiei și ni se va alătura.

Cerințele fața de candidat:

Cunoștințe de bază în vânzări;
Disponibilitatea de a învăța lucruri noi;
Înțelegeți algoritmul activității de vânzări și marketing pentru client;
Cunoașterea limbii română și rusă la nivel de conversație;
Disciplină, responsabilitate și punctualitate.

Responsabilități:

Cautarea clienților;
Procesează cererile primite și efectuează apeluri;
Contactați clienții prin e-mail și alte servicii de comunicare;
Mentinerea unei baze de date clienti intr-un sistem CRM.

Îți oferim:

Birou confortabil in centrul orasului;
Program de lucru flexibil;
Salariu fix + KPI-uri; (Salariu de la 1000 eur.)
Toți angajații noștri sunt angajați oficial;
Oferim cursuri pe cheltuiala companiei.

Aplică acum, trimite CV-ul la adresa hr_office@hrmd24.com (CV-ul să conțină poză). E-mail: hr_office@hrmd24.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть