Agent de vânzări

Sidal Grup
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Compania Sidal Grup SRL mereu a fost orientată spre o dezvoltare continuă.

Anuțăm că compania își lărgește portofoliul de produse și suntem în căutare de personal pentru a forma o nouă echipă în domeniul vînzărilor.
Descrierea jobului

Realizarea planului de vânzări;
Creșterea cotei de piață a produselor;
Prezentarea și promovarea directă a produsele prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți;
Dezvoltarea permanentă a portofoliului de clienți.

Cerințe:

Abilități de comunicare, negociere, organizare, planificare și convingere;
Simț de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;
Experiență în domeniul vînzărilor;
Abilități de organizare, sistematizare și prioritizare a activităților;
Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă, orientată spre rezultate și client.

Oferim:

O echipă primitoare și dinamică;
Posibilități de dezvoltare profesională;
Stabilitate;
Pachetul salarial va fi negociat la interviu și va fi corelat cu performanța.

Asteptam CV-urile dvs. la adresa Lungu.Violeta@sidalgrup.md.
Telefon: 068991199 E-mail: Lungu.Violeta@sidalgrup.md
Telefon: 068991199
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть