Agent de vânzări

Crifort-Optim SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Responsabilități la locul de muncă:

Experiența de munca în domeniul vânzărilor sau a distribuției constituie un avantaj.
Vizitează regulat fiecare client, în conformitate cu schema aprobată.
Controlează expedierea la timp a comenzii, în funcție de volumul vânzărilor, nomenclaturii, completitudinii și calității.
Monitorizează starea datoriilor pentru clienții săi și informează în timp util conducerea cu privire la posibile întârzieri ale plăților.
Participă la promoții, degustări.
Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel de comunicare.
Responsabilitate si punctualitate.
Deține permis de conducere

Condiții de lucru:

Lucrați într-o companie stabilă și în curs de dezvoltare dinamică;
Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală, impozite etc);
Mașină de serviciu
Posibilităţi reale de avansare;
Un nivel decent de salariu - este discutat și stabilit în urma unui interviu cu un candidat.

Pentru candidații interesați, care indică poziția dorită, vă rugăm să vă trimiteți CV-ul dvs. E-mail: biscottini.md@gmail.com
Tel.: 079777871 - Igor
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть