Agent de turism

Panda Tur
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Ești o persoană energică și un jucător de echipă? Avem nevoie de tine!
CERINȚE:

Experiență anterioară ca manager de vânzări sau operator de call center (constituie un avantaj)
Abilități de comunicare profesională și negociere cu clienții
Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
Nivel mediu de operare al pachetului MS Office/PC
Studii medii sau superioare
Persoană entuziastă și cu gândire pozitivă

RESPONSABILITĂȚI:

Prelucrarea apelurilor și cererilor pentru sejur primite de la clienți
Determinarea nevoilor clienților, oferirea și vânzarea ofertelor turistice
Oferirea de suport înainte și în timpul vacanței turiștilor
Menținerea unei bune relații cu clienții

CE OFERIM:

Birou situat în centrul Capitalei
Pachet salarial atractiv, compus din salariu fix + % din vânzări + bonusuri
Mediu de lucru dinamic și prietenos, cu posibilități de dezvoltare profesională
Training de inițiere
Reduceri la pachete turistice
Activități interactive în cadrul companiei
Participarea la infotrip-uri

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la succesul unei companii în plină creștere, te rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa hr@pandatur.md sau telefonează la numărul de telefon 068881919. E-mail: hr@pandatur.md
068881919
Телефон:
+373 688 81 919
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть