Vopsitori si polishatori autoturisme, yachturi

L invidia Carrozzeria №14511360, 28 august 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania noastră, specializată în întreținerea și îngrijirea yachturilor sau autoturismelor, caută persoane motivate și experimentate pentru a se alătura echipei noastre din Italia. Dacă aveți experiență în vopsirea și polisharea yachturilor sau autoturismelor și sunteți în căutarea unei oportunități de carieră într-un mediu dinamic și stimulant, vă invităm să aplicați pentru poziția disponibilă.

Responsabilități:

Vopsirea și polisharea yachturilor sau autoturismelor conform standardelor de calitate ale companiei.

Asigurarea unei finisări impecabile și durabile.

Respectarea termenelor și a procedurilor de lucru stabilite.

Cerințe:

Experiență anterioară în vopsirea și polisharea yachturilor.

Abilități bune de lucru în echipă.

Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv ore suplimentare atunci când este necesar.Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, îndepliniți cerințele de mai sus sau doriți mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 0765239003.
Telefon:
+40 765 239 003
Persoana de contact:
Mădălina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide