Sudor

AZART №14761739, 25 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Oferim:

Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă;
Program de lucru: luni-vineri de la 9.00-18.00;
Locația: Chișinău, str. M.Sadoveanu 42/6.

Cerințe:

Studii medii de specialitate, electrogazosudor cu certificatul corespunzător;
Experiență de lucru minimum 1 an;
Responsabil și profesionist;
Cunoaşterea aparatului de sudat.

Responsabilitățile de bază:

Efectuarea operațiunilor de sudură pe diverse tipuri de materiale în conformitate cu specificațiile și desenele tehnice, citirea desenelor.
Electrogazosudor pe bază de propan.
Sudare de construcții metalice.
Alegerea metodelor și materialelor de sudură adecvate în funcție de tipul și grosimea materialelor utilizate.
Verificarea calității sudurii prin examinarea vizuală și utilizarea tehnologiilor de testare non-destructivă pentru a identifica și corecta eventualele defecte.
Aplicarea și respectarea standardelor stricte de siguranță în timpul operațiunilor de sudură pentru a minimiza riscurile de accidente.
Menținerea și curățarea regulată a echipamentelor de sudură pentru a asigura funcționarea corespunzătoare.

Așteptăm CV-ul pe adresa: hr@azart.md.
Pentru mai multe detalii vă așteptăm pe str. M. Sadoveanu 42/6, sau la nr. de tel. 061033522. Telefon: 061033522
E-mail: hr@azart.md
Telefon:
+373 610 33 522
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide