Specialist salarizare limba franceză (nivel mediu)

Professional Resurse Umane SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități de bază:
- Calculează compensațiile la care au dreptul salariații clienților francezi, ca urmare a concedierii sau întreruperii anticipate a contractelor individuale de muncă, în conformitate cu legislația în vigoare și prevederile Contractului Colectiv de muncă;
- Introduce în baza de date elementele variabile ale salariatului (avansuri, prime, etc) în programele puse la dispoziție;
- Realizează raportări și calcule estimative la solicitarea clienților;
- Realizează declarații lunare, trimestriale și anuale în vederea plății asigurărilor sociale;
- Participă la managementul calității avînd o contribuție activă la ameliorarea proceselor de salarizare și a procedurilor interne ale departamentului;
- Răspunde de respectarea normelor legale privind secretul și confidențialitatea datelor și informațiilor.

Cerințe:
- Studii superioare în domeniul economic;
- Cunoașterea limbii franceze la un nivel mediu;
- Experieță profesională în domeniul econonic/financiar.

Beneficiile jobului:
- Formare la nivel internațional;
- Oportunităti de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes;
- Un loc de muncă oficial.

Așteptăm cu drag cv-ul tău la dmoga@professional.md sau ne poți contacta la 068500375. Vă multumim anticipat!
Persoana de contact:
Diana
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide