Specialist Marketing

Paymaster SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Oferim:

Part-Time JOB
Regim de muncă Hybrid (2 zile în oficiu+3 zile la distanță)
Dezvoltarea profesională
Pachet social complet
Salariu motivant
Oficiu confortabil

Locația: sect. Botanica, str. Aleea Gării 42
Responsabilități:

Elaborarea textelor publicitare si informative cu Chat GPT și IA
Acumularea și validarea informațiilor
Identificarea informației solicitate, analiza pietei
Elaborarea rapoartelor conform indicatorilor solicitați

Cerințe:

Studii superioare incomplete/Master în Marketing
Abilități excelente de analiză
Persoană dinamică, energică, creativă, comunicabilă
Abilități de comunicare verbală și scrisă în limba română și rusă
Cunoștințe PC, Microsoft Office
Dorința de instruire în activitatea cu Chat GPT și IA
Colaborare strânsă cu departamentul vânzări
Experiență în activități extracuriculare
Orientare spre rezultat

Ești interesat/ă? Expediază acum CV-ul cu poză la: hr@paymaster.md / marketing@paymaster.md

cu menționarea: “Specialist Marketing“ 0 685 44 755
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide