Specialist marketing și promovare, în or. Bălți

TV Nord
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
TV Nord este în căutarea unui Specialist marketing și promovare.
Dacă ești o persoana creativa, sociabilă și ai cunoștințe în domeniu, expediază CV-ul la adresa de email: nordpressculub@gmail.com. Dacă apar întrebări sună la numărul (373) 68303090.

Responsabilități:

Analiza pieței și nevoilor clienților, identificarea tendințelor și trendurilor de pe piață
Dezvoltarea unei strategii de promovare
Formarea bugetului și a planului de marketing
Managementul echipei, stabilirea sarcinilor, monitorizarea performanței.
Implementarea campaniilor de marketing și PR
Organizarea campaniilor și evenimentelor de promovare
Contribuirea la creșterea veniturilor din vânzarea de publicitate

Noi oferim:

Posibilitatea de a activa într-o echipă prietenoasă.
Oportunitate de avansare în carieră.
Salariu atractiv.

Te așteptăm în echipa TV Nord! Telefon: 068303090
E-mail: nordpressculub@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide