Șoferi cat. B, C

Beermaster
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe față de candidat:
Căutăm Șoferi cu categoria B și C, calificați și responsabili, care să se alăture echipei noastre. Candidatul ideal va îndeplini următoarele cerințe:

Cunoașterea limbilor română și rusă;
Permis de conducere categoria B sau C valid și în regulă.
Cunoașterea regulilor și legilor de circulație.
Abilități excelente de comunicare și orientare spațială.
Atitudine profesionistă și responsabilitate.

Descrierea postului:
În rolul de Șofer, veți juca un rol crucial în asigurarea transportului sigur și eficient al bunurilor noastre către clienți. Responsabilitățile dvs. vor include:

Conducerea vehiculelor în siguranță și respectarea legilor de circulație.
Asigurarea integrității și securității mărfurilor pe parcursul transportului.
Comunicarea cu echipa de logistică pentru coordonarea livrărilor.
Întreținerea și curățarea vehiculelor.

Oferim:

Angajarea conform Codului Muncii din Republica Moldova.
Salariu competitiv.
Oportunități de avansare în carieră.
Instruirea candidatului.

Dacă sunteți un șofer cu experiență și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice, vă invităm să aplicați.
Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să explorăm împreună oportunitatea de a vă dezvolta cariera în domeniul transportului rutier. E-mail: beermastergroup@yahoo.com
Telefon: 078212179 / 078515529
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide