Șofer-Expeditor

Roofart
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Dacă deții permis de conducere categoria C si certificat de competenta , te așteptăm în echipa RoofArt.
Responsabilități principale:

Transportarea și livrarea mărfurilor către client, în conformitate cu programul stabilit.

Cerințe:

Deținerea unui permis de conducere categoria C și certificat de competenta.
Experiență anterioară în domeniul transporturilor sau expedițiilor.

Oferim:

Program de lucru stabil, de luni până vineri, cu posibilitatea de a efectua și ore suplimentare.
Salariu competitiv și condiții de lucru favorabile.

Dacă te regăsești în aceste cerințe și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email sau să ne contactezi la numărul de telefon de mai jos. Persoana de contact: Vladimir Tonu
E-mail: vladimir.tonu@roofart.md
Telefon: 062135621
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide