Șofer cu automobil personal

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Șofer cu Automobil Personal
Cerințe și responsabilități:
- efectuarea serviciilor de șofer conform rutei prestabilite de către Departamentul Achiziții.
- responsabilitate, prudență, punctualitate.
- cunoșterea orașului și a regulilor de circulație rutieră;
- posedarea unui AUTOMOBIL MARE cu baza lunga de 4,2 m(pentru transportarea detaliilor de mobilă, OBLIGATOR)

Compania oferă:
- Angajare oficială;
- Lucru intr-o companie in dezvoltare dinamică, de succes;
- Dezvoltare personală si profesională;
- Achitarea combustibilului;

Dacă iți doresți să devii parte a echipei noastre, te invităm să transmiteti CV pe e-mail: leanca.daniela@tandem.md sau telefonati la numărul: 079757770.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide