Social Media Manager

iFly.md
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Principalele responsabilități ale postului sunt:

dezvoltarea și implementarea strategiei de marketing pe retelele de socializare
desfășurarea PR programei companiei în rețelele de socializare
elaborarea content planului și conținutul acestuia pe saptamana/luna/trimestru
interacționarea cu user (lucru cu comentariile/mesaje)
lucrul cu menționarea brand-ului în rețelele sociale
creare story & video LIVE zilnice
conlucrare cu echipa de designeri/video montare

Căutăm o persoană care să aibă:

Studii superioare în specializarea în ştiinţele comunicării, advertising, marketing ;
Minim 1 an experienţă practică în domeniul comunicării;
Cunoştinţe utilizare MS Office;
Experienţă în gestionare de proiecte interdisciplinare;
Capacităţi creative şi conceptuale;
Nivel ridicat de implicare, muncă în echipă.

Noi oferim:

Oportunitatea de dezvoltare profesionala și personală;
Pachet salarial motivant bazat pe performanță;
Un sistem de management modern;
Reduceri și excursii gratuite
Oficiu amplasat în centrul capitalei cu echipament performant

Poți aplica direct la acest anunț și te vom contacta noi! E-mail: hr@ifly.md cu mențiunea ”SMM”. E-mail: hr@ifly.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide