Social Media Manager / Content Creator

Mojito
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Oferim:

Salariu competitiv și pachet de beneficii
Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri
Mediu de lucru dinamic și creativ
Posibilitatea de a lucra remote
Acces la echipamente și resurse necesare
Program flexibil

Responsabilități:

Crearea și gestionarea conținutului pentru diverse platforme de social media (Facebook, Instagram)
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pe social media pentru a crește vizibilitatea și engagement-ul brandului
Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor pe social media, inclusiv măsurarea impactului și raportarea rezultatelor
Crearea și gestionarea calendarului editorial
Colaborarea cu echipele de marketing și design pentru a dezvolta campanii coerente și atractive
Identificarea și propunerea de noi oportunități pentru campanii și colaborări

Cerințe:

Experiență anterioară în gestionarea conturilor de social media și crearea de conținut
Cunoștințe solide în utilizarea platformelor de social media și instrumentelor de analiză
Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală Ro/Ru
Creativitate și capacitatea de a gândi strategic
Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona multiple proiecte simultan
Experiență în folosirea software-urilor de editare a imaginii și video reprezintă un avantaj
Cunoștințe de SEO și marketing digital sunt un plus

Te așteptăm să te alături echipei noastre și să contribuie la succesul brandului nostru!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide