Șef, Secția Resurse Umane

FinComBank - Banca de Finante si Comert SA
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Gestionarea activității echipei de resurse umane a băncii;
Cunoașterea legislației muncii în vigoare și asigurarea aplicării corecte a acesteia;
Responsabil/ă de întocmirea actelor normative interne referitor la activitatea subdiviziunii de resurse umane;
Consultarea organelor de conducere și a subdiviziunilor structurale ale băncii în domeniul managementului resurselor umane și a legislației muncii;
Responsabil/ă de domeniile recrutare / adaptare / instruire / compensații și beneficii a salariaților băncii.

Cerințe:

Studii superioare juridice, psihologice sau în domeniul managementului resurselor umane, constituie avantaj experiența de formator/trainer profesionist;
Experiență de minim 5 ani in domeniul resurselor umane, experiența pe post similar în băncile comerciale va constitui un avantaj;
Abilități excelente de comunicare si management de echipă, abilități de organizare și gestionare a timpului;
Bune cunoștințe de operare MS Office;
Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
Calități personale: empatie, corectitudine, integritate, implicare și orientare pe soluții.

Beneficii:

Programe de training (cursuri gratuite de formare si dezvoltare profesională);
Ajutor material pentru evenimente speciale;
Prima anuală de performantă.

Persoanele interesate sunt invitate sa depună CV prin e-mail: hr@fincombank.com, indicând postul pentru care se aplică.
*Vor fi contactate doar persoanele care corespund criteriilor enunțate.
**Datele cu caracter personal vor fi prelucrate de FinComBank exclusiv în scopul și procesul angajării, în conformitate cu prevederile legislației în vigoare. Aceste date nu vor fi transmise altor părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal. E-mail:
hr@fincombank.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide