Recruiter (Limba Turca)

UNITED TEAM
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 900 USD
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Căutăm un Recruiter dinamic care să ne ajute să atragem și să angajăm talente de top. Dacă ești pasionat de găsirea persoanelor potrivite pentru a contribui la succesul companiei și îți place să comunici zilnic, acest rol este pentru tine!

Responsabilități cheie

Gestionarea procesului de recrutare de la început până la sfârșit.
Dezvoltarea și gestionarea anunțurilor de angajare.
Colaborarea cu managerii de angajare pentru a asigura alinierea culturală.

Calificări

Fluenta în limba Turca + Română sau Rusă.
Cel puțin 1 an de experiență în recrutare sau resurse umane.
Foarte organizat și cu abilități excelente de multitasking.
Motivare și adaptabilitate, cu o pasiune pentru a lucra cu oameni.
Cunoașterea limbii turce sau franceze reprezintă un avantaj.

Ce oferim

Salariu competitiv ($900+ bonusuri pentru recrutare).
Birou modern în centrul orașului.
Beneficii regulate pentru performanțe excepționale.
Activități de team-building și sociale.
Acoperirea costurilor pentru formare și certificare după 3 luni.
Program de lucru de luni până vineri, între 10:00 și 18:00.

Pentru a aplica pentru acest rol, te rugăm să trimiți CV-ul la: careersunitedteam@gmail.com.
Te rugăm să reții că doar candidații relevanți vor fi invitați la interviu. Email: careersunitedteam@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide