Programist 1С

Cont Solutions
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
PROGRAMATOR 1C

Responsabilități principale:
- asistare și menținere a soluțiilor de ramură pentru 1C:Enterprise;
- participare la elaborarea caietelor de sarcini;
- implementarea în program a noilor soluții de modul;
- proiectare a structurii de date;
- arhitectura bazelor de date în cadrul platformei 1C:Enterprise;
- modificarea configurației bazei 1C:Enterprise;
- colectare și gestionare a versiunilor softurilor.

Cerințe:
- capacitate de învăţare a lucrurilor noi, de adaptare la noi cerinte, dorinta de perfecţionare;
- seriozitate si responsabilitate;
- Un avantaj suplimentar va constitui cunoașterea bazelor economiei, contabilități, impozitării.

Ce oferim:
Companie care ofera servicii de automatizare a evidentei contabile si fiscale ofera oportunitate de Intership pentru absolventii facultatilor de IT sau Contabile in calitate de:

- Programisti 1C
- Contabil - manager, relatii cu clientii.

Ce oferim:
- instruire si suport
- angajare oficiala, avansare profesionala si cistigarea unui salariu decent
- oficiu in centrul capitalei (UNIC)
- echipa tinara si prietenoasa
- gustari, ceai, cafea
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide